sina decore logo
دیوارپوش ها و سقف های کاذب پی وی سی به چهار دسته تقسیم میشوند:
 
  1. ساده و رنگی که از خمیر مایه سفید استفاده میشود و برای رنگی کردن جنسهای رنگی با اضافه شدن رنگ مورد نظر کلیه خمیر مایه بصورت رنگی در می آید که در این حالت شسته شدن رنگ و یا پوسته شدن رنگ وجود ندارد.
  2. چاپی که از چند رنگ مختلف بسته به طرح مورد نظر استفاده میشود که بصورت چاپ بر روی جنس مورد نظر اعمال میگردد.رنگ پوشان  را بسته به نوع طرح و چاپ مورد نظر هماهنگ با آن درنظر میگیرند.بعد از اتمام چاپ سطح روی آن را با لایه یو وی پوشش میدهند تا از پاک شدن طرح جلوگیری شود و شفافیت بیشتری به سطح پوشان دهد.
  3. هات استمپ که در این جنس بیشتر از پوشان سفید استفاده میشود و سطح روی آن با لایه تصویری هات که توسط حرارت بر روی سطح پوشان منتقل میشود پوشش داده میشود و بعد با لایه یو وی پوشانده میشود. طرح های هات استمپ نسبت به چاپی تنوع بیشتر و رنگ بندی بیشتری دارد و از نظر زیبایی شکل بهتری ایجاد میکند.
  4. روکشدار از جنس ساده رنگی که بیشتر از رنگ کرم استفاده میشود الهام میگیرد و روکش مورد نظر که به صورت رول در عرض های مختلف مانند 1.3 و 1.1 و به طول های مختلف وجود دارد به عرض مورد نیاز پوشان برش خورده و توسط دستگاه مخصوص با چسب به سطح پوشان منتقل میشود.
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری
درحال بارگزاری